БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Трифонов: Ако не се врати здравиот разум, ќе се одржат предвремени избори

Ако не се врати здравиот разум, ќе се одржат предвремени избори, ова го напиша лидерот на „Има таков народ“ (ИТН) Слави Трифонов на својот Фејсбук профил, јави дописникот на МИА од Софија.

Back to top button
Close
Close