0_Македонија.ПорталОпштество

Трибина „Предизвиците на семејствата во С.Македонија за време на пандемијата со Ковид-19″

Институтот за семејни студии при Филозофскиот факултет во Скопје ќе го одбележи 15 Мај - Меѓународниот ден на семејството со научно-стручна трибина на тема „Предизвиците на семејствата во РС Македонија за време на пандемијата со  Ковид-19".

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close