0_Македонија.ПорталГраѓански секторДописници МКД

Три жени од Кочани и Делчево починаа на штипското Инфективно одделение

Три жени од Кочани поради компликации од коронавирусот починаат на Инфективно одделение во Клиничка болница-Штип.

Back to top button
Close
Close