0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Три лица загинаа, а неколку се повредени при напад со нож во Ница

Вооружен маж со нож, уби три лица и повреди неколку други лица во црквата Нотр-Дам во Ница, пред да биде уапсен, јави дописникот на МИА

Back to top button
Close
Close