0_Спорт.ПорталФудбал

Три илјади навивачи на Интер ќе ја прослават титулата на „Сан Сиро“ 

Три илјади навивачи на Интер ќе можат в сабота да влезат на стадионот „Сан Сиро“ на натпреварот од 35. коло во Серија А против Сампдорија за да ја прослават со играчите шампионската титула, прва по пауза од 11 години. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close