Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Три години по убиството на Ивановиќ не се пронајдени сторителите

идерот на Граѓанската иницијатива (ГИ) Слобода, демократија, правда (СДП) Оливер Ивановиќ е убиен на денешен ден пред три години во северниот дел на Косовска Митровица

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close