МагазинСцена

Трето издание на Фјужн фестивал

Дел од најдобрите македонски диџеј-имиња ќе прозвучат вечер во 20 часот од СЦ „Борис Трајковски“ на третото издание на Фјужн фестивал.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close