Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Трет ден по ред во Франција расте бројот на новозаразени со Ковид-19

Веран рече дека трендот на податоци во последните неколку дена не е добар и дека Франција ќе донесе одлука за заострување или олеснување на рестриктивните мерки, особено на местата на медитеранскиот брег.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close