0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikëShoqëri

Trendafillov pret aktgjykime deri në fund të vitit për hetime për larje parash

Drejtori i Drejtorisë për Zbulim Financiar, Bllazho Trëndafillov pret deri në fund të këtij viti të ketë padi penale dhe aktgjykime për disa prej lëndëve për larje parash, ndërsa të cilat, siç thotë, janë me shuma në vlera milionëshe.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close