0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderMakedonija.SlajderShoqëri

Treg të prodhimeve organike organizon “Dhoma publike”

Domate të freskëta organike, tranguj, speca, rukolë, lakër, patate, uthull organik të mollës, majun dhe kaçkavall, janë vetëm një pjesë e gamës së prodhimeve, të cilat mund të blihen në tregun e parë për prodhime organike – PAZAR.org, që hapet sot në ora 10 në terracën e gjelbër të “Dhomës publike”, ndërsa do të mbahet edhe në dy të shtunat e ardhshme, më 26 qershor dhe 3 korrik.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close