BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Tre viktima nga Kovid-19 në Kosovë, 292 të infektuar dhe 556 të shëruar në 24 orët e fundit

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë regjistruar tre viktima si pasojë e koronavirusit, pasi një ditë më parë pas një kohe të gjatë kishte numër dyshifror, ose dhjetë viktima nga pandemia, njofton korrespondenti i MIA-s në Prishtinë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close