Botë

Tre të vdekur nga shembja e një ndërtese në Karaçi

Të paktën tre persona janë vrarë dhe 15 janë plagosur në shpërthimin e një ndërtese shumëkatëshe në pjesën jugore të qytetit pakistanez Karaçi, bëri të ditur policia e qytetit.

Back to top button
Close
Close