0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDLajme nga komunat

Tre të vdekur në spitalin në Veles për 24 orë

- Vazhdon bilanci i zi i të vdekurve në Spitalin e Përgjithshëm në Veles. Dje pasdite kanë ndërruar jetë dy burra, një në moshën 89 vjeçare nga Velesi dhe një nga Sveti Nikolla në moshën 68 vjeçare. Mëngjesin e sotëm në spital ndërroi jetë një burrë nga Velesi në moshën 51 vjeçare, i cili është viktima e 45-të e Kovid - 19 në Veles dhe Rajonin e Velesit që nga fillimi i epidemisë në vend.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close