0_Web_Ballina - SllajderEvropëEvropë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Tre persona humbën jetën, ndërsa disa janë lënduar gjatë një sulmi me thikë në Nicë

Një burrë i armatosur me thikë, vrau tre persona dhe lëndoi disa të tjerë  në kishën  Notr-Dam në Nicë, para se të arrestohet, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Back to top button
Close
Close