BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Trampi e quajti Fauçin – “katastrofë” gjatë bisedës konferenciale me ekipin parazgjedhor

Gjatë bisedës konferenciale me ekipin parazgjedhor, presidenti amerikan, Donald Tramp i bëri kritika të ashpra ekspertit për sëmundje ngjitëse, Entoni Fauçi, duke e quajtur atë "katastrofë" dhe se "njerëzit janë të lodhur nga Kovid-19". Këtë e lajmëruan mediumet amerikane të cilat u referohen deklaratave të gazetarëve të cilët e dëgjuan bisedën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close