BallkanBallkan.PortalBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Trampi dhe Erdogani kanë biseduar për Sirinë

Uashington/Ankara, 15 janar 2019 (MIA) - Presidenti amerikan Donald Tramp dhe presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan dje kanë biseduar me telefon për tërheqjen e ushtrisë së SHBA-së nga Siria dhe bashkëpunimit gjatë këtij procesi. 

Back to top button
Close
Close