СветСвет.Портал

Трамп со нов твит дека победил на изборите

Актуелниот американски претседател Доналд Трамп денеска продолжи да објавува на Твитер како е извршена изборна кражба и дека тој е победник на изборите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close