0_Web_АктуелноСветСвет.Портал

Трамп повторно номиниран за Нобелова награда за мир

Естонскиот европратеник Јак Медисон го номинираше поранешниот американски претседател Доналд Трамп за Нобелова награда за мир.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close