BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Tramp për herë të parë në opinion me maskë mbrojtëse

Presidenti amerikan Donald Tramp vizitoi një spital ushtarak në periferi të Uashingtonit dhe për herë të parë në opinion ka mbajtur maskë mbrojtëse për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Uashington, 12 korrik 2020 (MIA) – Presidenti amerikan Donald Tramp vizitoi një spital ushtarak në periferi të Uashingtonit dhe për herë të parë në opinion ka mbajtur maskë mbrojtëse për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Kur jeni në spital…mendoj se pritet të mbani maskë”, deklaroi ai gjatë daljes nga Shtëpia e bardhë. sa/

Таг
Back to top button
Close
Close