BotëBotë.Portal

Tramp: Negociatat me Phenianin do të vazhdojnë edhe përkundër provave me raketa

Bisedimet midis Uashingtonit dhe Phenianit do të vazhdojnë edhe përkundër testimit të paradokohshëm të raketave balistike në Korenë Veriore, deklaroi sonte presidenti amerikan Donald Tramp. 

Back to top button
Close
Close