0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Трамп: Не се откажувам, не заради себе, туку за 74 милиони Америкаци кои гласаа за мене

„Не се борам за себе, се борам за 74 милиони луѓе (не вклучувајќи ги бројните гласови за Трамп што беа фрлени) кои гласаа за мене“, напиша Трамп.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close