BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Tramp: Me maskë dukem sikur Ranxheri vetmitar

Presidenti amerikan Donald Tramp, i cili ka refuzuar prej kohësh të mbanë maskë në opinion, ka ndryshuar mendim, duke thënë se ai mendon se maskat janë të mira.

Uashington, 2 korrik 2020 (MIA) – Presidenti amerikan Donald Tramp, i cili ka refuzuar prej kohësh të mbanë maskë në opinion, ka ndryshuar mendim, duke thënë se ai mendon se maskat janë të mira.

Ai deklaroi se mbanë maskë të zezë, përkundër faktit se kur e vendos atë, siç pretendon vetë ai, duket si personazhi nga libri komik dhe filmi “Ranxheri vetmitar”, por që kjo i pëlqen.

“Gjithçka për maskat”, theksoi Tramp, duke shtuar se nëse do gjendej në mes të turmës, do të mbante maskë.

Ranxheri vetmitar është personazh i imagjinar nga Perëndimi i Egër, që mban maskë të zezë rreth syve të tij.

“Unë nuk kam asnjë problem me atë (të mbajë maskë) dhe nëse njerëzit ndihen mirë me maskë, atëherë duhet të mbahet”, theksoi Tramp. bs/bsh/

Таг
Back to top button
Close
Close