0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Tramp: Kam paguar shumë miliona dollarë për taksa

Presidenti i SHBA-së, Donald Tramp sot përmes Tuiterit u përgjigj se kishte paguar "shumë miliona dollarë taksa", por se ka pasur të drejtë në zhvlerësim dhe lehtësim të taksave.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close