0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Трамп го помилува поранешниот советник за национална безбедност, Мајкл Флин

„Голема чест ми е што објавувам дека генералот Мајкл Т. Флин доби целосно помилување. Честитки за генералот Флин и неговото прекрасно семејство", напиша Трамп на својот профил на Твитер, посакувајќи му среќен празник на Флин.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close