0_Web_Насловна-слајдерДописници СветСветСвет.Портал

Трамп го одобри државниот стимул за американската економија настрадана од пандемијата  

Финансискиот стимул за Американците од државата е во висина од речиси 900 милијарди долари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close