Svet.SlajderСветСвет.Портал

Трамп го напуштаат адвокатите на една недела пред процесот против него

Петмина адвокати од тимот на поранешниот американски претседател Доналд Трамп се повлекоа нешто повеќе од една недела пред почетокот на неговиот случај во Сенатот, велат извори, цитирани од Си-Ен-Ен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close