Дописници СветСветСвет.Портал

Трамп ги поздрави Афроамериканците по повод празникот Кванзаа

Претседателот на САД, Доналд Трамп, и првата дама Меланија, синоќа испратија честитки до сите коишто го одбележуваат празникот Кванзаа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close