BotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Tramp do të merr pjesë në Samitin e NATO-s në Londër

Presidenti i SHBA-së, Donalld Tramp, do të merr pjesë në Samitin e NATO-s, në Londër me 2 dhe 4 dhjetor, ku është paraparë të ketë takime me shefat e shteteve dhe qeverive të anëtarëve të Aleancës, njoftoi sot Shtëpia e Bardhë.

Back to top button
Close
Close