0_Магазин.ПорталЗанимливости

Трајни и подолгорочни навики што се стекнуваат в затвор

„Секогаш сте со грбот кон ѕидот. Секогаш гледам како сите луѓе излегуваат од собата и сум постојано на штрек  Постојано ги проценувам луѓето околу мене и предвидувам потенцијални закани. Но, се обидувам да направам пријатели од сите - за да имам што повеќе сојузници и да не му дадам никому причина да се обиде да ме повреди.“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close