Политички партии

Трајановски за промена на имињата на улиците – Нема да ви дозволиме и ќе ги искористиме сите легални законски норми да ве спречиме

Два дена внимателно читав предлозите за имиња на улици во Скопје. Читам и не можам да се начудам и си викам: Толку ли ги мразат Македонците ???

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close