0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Тотенхем во загуби од 85,4 милиони долари во претходната сезона

Англискиот фудбалски клуб Тотенхем денеска објави дека изгубиле 85,4 милиони долари во претходната сезона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close