Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Торнадо ја погоди југоисточна Чешка

Според првичните податоци на противпожарната служба, повредени се речиси 150 луѓе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close