0_Магазин.ПорталСемејство

Топла приказна за намќоресто маче и весело куче

Ромео и Каспер станаа најдобри пријатели, па на Инстаграм, каде што имаат свој посебен профил, досега имаат скоро 40.000 обожаватели.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close