Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Топ чанел: Инцидентот во џамијата во Тирана оди во антитерористички истраги

Овој сериозен случај ќе го испитува одделот за антитероризам, бидејќи се квалификува како најтешко кривично дело. Случајот, сепак, може да го смени курсот во зависност од истрагата, потврдуваат извори од овој сектор за телевизијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close