БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Топ чанел:Албански пратеник под истрага на СПАК,внуците биле мозок на криминална група шверцери на кокаин

По широката операција под кодно име „Атос“, во која, покрај албанската полиција, биле вклучени и германската и белгиската полиција, во која се уапсени шест албански државјани, истрагите веќе ги презеде Специјалното обвинителство во Албанија,СПАК, јави Топ чанел телевизија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close