0_Магазин.ПорталВидеоДом

Том Брејди и Жизел Бундшен го продадоа луксузниот стан во Њујорк за 37 милиони долари

Познатиот американски рагбист Том Брејди и неговата партнерка, бразилската манекенка и глумица Жизел Бундшен, го продадоа својот луксузен стан во Њујорк.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close