0_Спорт.ПорталФудбал

Тодоровски го засили српскиот прволигаш „Раднички“ од Ниш

Поранешниот македонски младински репрезентативец Тодор Тодорвски е нов член на српскиот фудбалски прволигаш „Раднички“ од Ниш, соопшти попладнево неговиот нов клуб.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close