0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

„Титаник 2“ одложен за 3 декември, ќе се презентираат материјални докази

За 3 декември се одложи денешното рочиште за предметот „Титаник 2“ на СЈО, на кое требаше да се презентираат материјални докази.

Back to top button
Close
Close