0_Магазин.ПорталЗанимливости

„Тиндер“: Сè повеќе луѓе имаат „помали очекувања“ во врската

Со или без пандемија - излегувањето и забавувањето секогаш ќе има подеми, падови и сиви подрачја. Новото истражување на друштвената платформа „Тиндер“ говори за нов тренд за којшто многумина ќе се согласат дека е позитивен - забавување со пониски очекувања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close