0_Магазин.ПорталСемејство

Тим Мекгро: Семејството пред сѐ!

Американскиот кантри-пејач Тим Мекгро за списанието „Лео“ проговори за тоа како е да се биде славен и да се биде родител во истовреме. Тој е веќе 25 години в брак со пејачката продуцентка Фејт Хил и имаат три деца.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close