0_Магазин.ПорталСцена

Тиктокерот Душан објави спот за својата прва студиска песна

Македонската тикток ѕвезда и инстаграм инфлуенсер Душан Пауновски, познат кај помладите како whoisdushan, ја објави својата прва студиска песна „Нема дилема“ на неговиот Јјутјуб канал.

Back to top button
Close
Close