0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDLajme nga komunat

Teuta Arifi nuk do të refuzojë nëse partia i propozon që sërish të kandidohet për kryetare të komunës së Tetovës

Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në pyetjen e gazetarëve rreth mandatit të ri, tha se partia do të vendosë  nëse do ta kandidojë dhe nëse e propozojnë  nuk do të thotë jo.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close