0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Теута Арифи нема да одбие ако партијата и предложи пак да се кандидира за градоначалник на Тетово

Градоначалничката на Тетово, Теута Арифи на новинарско прашање околу нов мандат, рече дека партијата ќе одлучи дали ќе ја кандидира и доколку ја предложат нема да рече не.  

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close