BotëBotë.PortalKronikëKronikë.Portal

Tetë të vdekur nga përplasja e drejtpërdrejtë e një autobusi dhe furgoni në Filipine

Tetë persona humbën jetën kur një autobus u përplas me një furgon në pjesën lindore të Filipineve, njoftoi sot policia, transmeton DPA.

Back to top button
Close
Close