0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Tetë persona shoqërohen në polici, shtatë policë të lënduar në protestën për “Monstrën”

Tetë persona janë shoqëruar në polici dhe akoma po punohet në rastin, ndërsa shtatë policë janë lënduar në protestën e sotme për "Monstrën", konfirmuan për MIA-n nga MPB.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close