0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Тешко повреден малолетник од Скопје откако автомобил удрил во него

Пешак на возраст од 15 години од Скопје вчера попладне се здобил со тешки телесни повреди откако во него удрил автомобил.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close