0_Web_АктуелноДописници МКДХроникаХроника.Портал

Тешка сообраќајна несреќа кај гостиварско Форино, едно лице загина

Жител гостиварското село Равен го загуби животот во сообраќајна несреќа која синоќа се случи на регионалниот пат Гостивар-Чегране.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close