0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Tërmet prej 4,5 ballë në afërsi të ishullit grek Kretë

Në pjesën detare ndërmjet ishujve grek Kretë dhe Kasos, në mëngjes ishte regjistruar tërmet  me magnitudë prej 4,5 ballë, sipas të dhënave të Institutit gjeodinamik të observatorisë kombëtare greke, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close