BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Tërmet me intensitet prej 6,2 ballë sipas Rihterit në kufirin mes Kilit dhe Argjentinës

Tërmet me intensitet prej 6,2 ballë sipas shkallës së Rihterit e goditi rajonin kufitar mes Argjentinës dhe Kilit, kumtoi Qendra hulumtuese gjermane për shkenca gjeologjike (GFZ).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close