BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Tërmet i fuqishëm në Greqi, ndjehet edhe në Maqedoni dhe Bullgari

Tërmet me magnitudë prej 6 ballë sipas Rihterit është regjistruar në pjesën qendrore të Greqisë, sipas të dhënave të Institutit gjeodinamik të Observatoriumit kombëtar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close